kokorycz.jpg

postolka

 

"Pełzacz - Ptasia Inicjatywa": "Ptasie radio".

pelzaczJuż za dwa tygodnie kolejne spotkanie w ramach cyklu szkoleń dla dorosłych i młodzieży licealnej: "Pełzacz - Ptasia Inicjatywa": "Ptasie radio". Tym razem pochylimy się nad tematem, który jest słabo znany pośród nie-przyrodników. Dlaczego ptaki śpiewają? Jak się porozumiewają? Czy śpiew jest charakterystyczny dla gatunku, a może osobnika? Będziemy starali odpowiedzieć sobie na te pytania, nauczyć się słuchać ptaków i sporządzimy mapę terytoriów pospolitych gatunków w parku wokół siedziby Stowarzyszenia.

Szkolenie jest bezpłatne.

Zapisy: telefonicznie pod numerem (55) 261 22 16 lub mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. do 12 maja 2016 roku.

Liczba miejsc ograniczona.

Ptasie_radio

Już za dwa tygodnie kolejne spotkanie w ramach cyklu szkoleń dla dorosłych i młodzieży licealnej: "Pełzacz - Ptasia Inicjatywa": "Ptasie radio".
Tym razem pochylimy się nad tematem, który jest słabo znany pośród nie-przyrodników. Dlaczego ptaki śpiewają? Jak się porozumiewają? Czy śpiew jest charakterystyczny dla gatunku, a może osobnika? Będziemy starali odpowiedzieć sobie na te pytania, nauczyć się słuchać ptaków i sporządzimy mapę terytoriów pospolitych gatunków w parku wokół siedziby Stowarzyszenia.
Szkolenie jest bezpłatne. Szczegóły na plakacie dołaczonym do postu.
Zapisy: telefonicznie pod numerem (55) 261 22 16 lub mailowo na adres sekretariat(at)ekokwidzyn.pl do 12 maja 2016 roku. Liczba miejsc ograniczona.