kokorycz.jpg

postolka

 

Spływy kajakowe dla mieszkańców Kwidzyna

Stowarzyszenie ,,Eko-Inicjatywa” zaprasza mieszkańców Kwidzyna do uczestnictwa w spływach kajakowych. Dotychczas brak wody w Liwie uniemożliwiał realizację spływów na tej rzece, jednak w tym roku warunki są bardzo korzystne i od czerwca organizujemy pięć bezpłatnych spływów kajakowych rzeką Liwą (mając nadzieję, że obecny wysoki poziom wody będzie się utrzymywał). W każdym ze spływów może uczestniczyć szesnastoosobowa grupa. Spływ jest połączeniem wysiłku fizycznego z relaksem oraz integracją z otaczającą przyrodą

.

Warsztaty w trakcie spływu

 

W spływach będzie brał udział każdorazowo edukator ze Stowarzyszenia ,,Eko – Inicjatywa”, który przybliży uczestnikom zasoby przyrodnicze odcinka Liwy, którym prowadzony będzie spływ. Podczas każdego spływu nad bezpieczeństwem uczestników czuwał będzie ratownik. Zapewniamy bezpłatny transport oraz ubezpieczenie NNW. Do udziału w spływach zapraszamy mieszkańców Kwidzyna – wiek uczestników od 13 lat. Zwracamy uwagę na możliwość integracji międzypokoleniowej. Każdy z uczestników proszony jest o zapewnienie wyżywienia we własnym zakresie.

 

Terminy i zapisy:

 

Terminy spływów: 3, 4,10 czerwca oraz 1,8 lipca (dzwoniąc należy podać JEDEN wybrany termin, zbiórka na parkingu Intermarche ul. Szeroka o godz. 9.00)


Zapisy:


- od poniedziałku (08.05) w godzinach 8:00-15:00
- pod numerem telefonu (55) 261 22 16 lub (55) 261 37 97
- możliwość zgłoszenia grup maksymalnie szesnastoosobowych lub pojedynczych osób
- osoba zgłaszając się musi podać swój nr PESEL do ubezpieczenia oraz dane kontaktowe (mail, telefon)

 

Liczba miejsc ograniczona!