baner4.jpg

postolka

 

Poszukujemy do pracy edukatorów przyrodników.

budynekGłównym zadaniem zatrudnionej osoby będzie prowadzenie zajęć o tematyce przyrodniczej dla zorganizowanych grup oraz planowanie procesów i wydarzeń edukacyjnych skierowanych do mieszkańców Kwidzyna i okolic. 

 

Wiodącym kierunkiem działań Eko-Inicjatywy jest zachowanie drzew w krajobrazach otwartych, a szczególnie alej. Podejmowane są także różnorodne działania odpowiadające na bieżące problemy ekologiczne. Dlatego poszukujemy osób otwartych na wyzwania, kreatywnych i ceniących sobie pracę zespołową. Kończymy budowę niewielkiego obiektu edukacyjnego (wizualizacja powyżej).

 

Oferujemy możliwość zatrudnienia etatowego bądź umowy - zlecenia, w zależności od sytuacji zawodowej lub wykonywanych zadań. Dla tegorocznych absolwentów możliwe jest także odbycie stażu zawodowego.

 

Jeśli:

 

- masz przyrodnicze wykształcenie, np.(biologia środowiskowa, leśnictwo, ewentualnie kierunki pokrewne);

- lubisz pracę w terenie (ekolodzy też muszą spędzić dużo czasu za biurkiem i w sali edukacyjnej, jednak poszukujemy osób, które najbardziej lubią pracę w terenie i będą umiały zachęcić grupę do wyjścia w teren);

- lubisz pracę z ludźmi;

- posiadasz predyspozycje do pracy edukatora;

- jesteś z Kwidzyna lub okolic;


zapraszamy, skontaktuj się z nami, chętnie Ciebie poznamy!

 

Prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres sekretariat(at)ekokwidzyn.pl, temat wiadomości: przyrodnik. Odezwiemy się do Ciebie, umówimy na rozmowę.